TEHETSÉG NAP - TEHETSÉG MAJÁLIS

Újra megrendezésre került a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde TEHETSÉG NAP – TEHETSÉG MAJÁLIS rendezvénye.

Rendezvényünk célja: ahol minden gyermek örömét lelheti a saját érdeklődésének, erős oldalának megfelelő tevékenység végzésében, hiszen:

MINDEN GYERMEK TEHETSÉGÍGÉRET!

OKTATÁSI HIVATAL BÁZISINTÉZMÉNYI PROGRAMJA.

Rendezvényünket megtisztelte jelenlétével Kálmán Tibor Polgármester úr, Polgár Zoltán Alpolgármester úr, Deákné Domonkos Julianna Képviselő asszony, Dr. Szatmári Imre az Oktatási Hivatal képviselője.

Rendezvényünket a BÉKÉS VÁRMEGYEI ÖNKORMÁNYZAT támogatta.

PROGRAM

Köszöntések: Kálmán Tibor Békés Város Polgármestere - Béres Istvánné BKÓB - Békéscsabai Pedagógiai Oktatási Központ képviselője

A medve és a macska (Magyar népmese) – mesedramatizálás Bemutatják a Bóbita Tagóvoda óvodapedagógusai

1. SÁV – MOZGÁS TEHETSÉGTERÜLET – SPORTÁG VÁLOGATÓ:

KÉZILABDA – KAJAK – KENU - CÉLBADOBÁS

2. SÁV – TÉRBELI, VIZUÁLIS TEHETSÉGTERÜLET:

• Közös játékkészítés újrahasznosítható anyagokból
  • Közös festés Horváth Hajnalka alkotóművésszel