ÁLLÁSHÍRDETÉS - óvodapedagógus
ÁLLÁSPÁLYÁZAT BÉKÉSI KISTÉRSÉGI ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE pályázatot hirdet köznevelési foglalkoztatotti ..
MINISZTER ELISMERŐ OKLEVELE
Kocsorné Krizbai Anna a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde óvodapedagógusa, a Művészeti munkaközöss..
Főigazgató - Álláshirdetés
A betöltendő munkakör, vezetői megbízás megnevezése: a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde - főigazg..
TEHETSÉGNAP - TEHETSÉG MAJÁLIS 2024.
„Tehetség Majális” - Egy gazdag nap a jövő tehetségeiért   A rendezvény 2024. május 30-án..
Rekreációs délelőtt - Nevelési évzáró - Óvodai intézményegység 2024.
Célunk a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde óvodapedagógusai számára kiégést megelőző program szerv..
Felléptek a Korona Óvodások
A Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából a Békés Városi Kulturális Központ emlékműsorában léptek fel..
DÁNFOK 2024
Dánfokra kirándultak a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde óvodásai. Köszönjük szépen a kiváló sz..
BKÓB Ének szakmai csoport bemutatója
Ének foglalkozás, közös gyermektánc a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Ének szakmai csoportjának ..
ÁLLÁSPÁLYÁZAT - óvodapedagógus
Bölcsődék napja 2024.
2024. április 22-én rendezte a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde bölcsődei intézményegysége a Bölc..
ÓVODAKERTI NYÍLT NAP 2024.
Óvodakerti Nyílt Nap a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Központi Óvodában A környezettudatos n..
Oktatási Hivatal Bázisintézményi Programja a Teleky utcai Óvodában
Közlekedési nap a Teleky utcai Óvodában 2024. (belső tudásmegosztás) https://bekesmatrix.hu/cikk/..
Szülőföldünk megszerettetése a Teleky utcai Óvodában