Szülőföldünk megszerettetése a Teleky utcai Óvodában
Városunk Békés, közvetlen környezetünk értékeinek megláttatása, a szülőföldhöz való kötődés erősítés..
Közlemény a BKÓB óvodáinak a 2024/2025. nevelési évre történő előjegyzésről
Közlemény a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde óvodáinak a 2024/2025. nevelési évre történő előjegy..
Oktatási Hivatal Bázisintézményi Programja a Központi Óvodában
Mozgás lehetőségek kiszélesítése a gyógytestnevelés eszközeivel – preventív torna, gyakorlati megval..
OVICSALOGATÓ 2024.
OVICSALOGATÓ 2024. Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Kedves Szülők! Leendő kis óvodásaink..
BÖLCSŐDÉBE HÍVOGATÓ 2024.
BÖLCSŐDÉBE HÍVOGATÓ NYÍLT NAP 2024. Kedves Szülők! A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde b..
OVI-OLIMPIA a Korona Óvodában
Meghívott vendégek voltak a Teleky utcai Óvoda nagycsoportos óvodásai. Célunk változatos mozgás t..
ADÓ 1% - TISZTELETTEL VÁRJUK FELAJÁNLÁSAIKAT 2024-BEN!
Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde óvodáinak és bölcsődéinek alapítványai és adószámai:  ..
Központi Óvodában járt a MIKULÁS
Manó kíséretében érkezett a Mikulás a Központi Óvodába https://bekesmatrix.hu/cikk/107859_kozpont..
Adventi koncerten lépett fel a BKÓB Óvónői Kórusa
Adventi koncert a református templomban 2023. Fellépet a Békési Hagyományőrző Dalkör, a Békési Ki..
A Mentálhigiéné Világnapja
A Mentálhigiéné Világnapja  Az OKTATÁSI HIVATAL BÁZISINTÉZMÉNYI PROGRAMJA ..
TEHETSÉGGONDOZÁS SZAKMAI NAP a BKÓB Bóbita Tagóvodában
Program: Köszöntők Felvezető, a téma bemutatása - Bagolyné Szűcs Andrea a Békési Kistérségi Óv..
BKÓB MUNKATERV 2023-2024.
..
Bóbita Tagóvoda Munkaterv 2023-2024.
..
Teleky Tagóvoda Munkaterv 2023-2024.
Központi óvoda Munkaterv 2023-2024. nevelési év