A különleges bánásmódot igénylő gyerekek ellátásának bemutatása.

Az integráció segítése, egyéni bánásmód az óvodai gyakorlatban

Oktatási Hivatal Bázisintézményi Programja

Időpont: 2022.01.26.

Helyszín: Bóbita Integrált Tagóvoda 5630 Békés, Ótemető utca 2. – ONLINE

A program tartalma:

• Az intézmény és a Bázisintézményi program bemutatása Urbancsekné Sebestyén Marianna óvodai intézmény egységvezető, bázisintézményi koordinátor. (ppt.)

• Egyéni bánásmód az óvodában. Területei, megjelenése a tervezés dokumentumaiban - Urbancsekné Sebestyén Marianna óvodai intézmény egységvezető, bázisintézményi koordinátor. (ppt.)

• Bázisintézményi jó gyakorlat bemutatása:

• Az egyéni bánásmód néhány lehetséges formája, a differenciálás lehetőségei képekkel. A Bóbita Óvoda óvodapedagógusainak összeállított anyaga.

• Reflexiók, kérdések, válaszok (elektronikus levélben várjuk a kérdéseket, javaslatokat)

Jelentkezés: Urbancsekné Sebestyén Marianna Bázisintézményi koordinátor urbancseknemarianna@gmail.com e-mail címen.

A jelentkezéshez szükséges adatok: A jelentkező neve, munkaköre, email címe, Intézmény/feladatellátási hely neve, Intézmény/feladatellátási hely címe.

A bázisintézményi bemutató anyagait a megadott e-mail címre küldjük meg a tervezett időpontot megelőző napon.

Urbancsekné Sebestyén Marianna tagóvoda vezető

Bóbita Integrált Tagóvoda