A BKÓB ÓVÓNŐI KÓRUSÁNAK FELLÉPÉSE A 2023/2024. TANÉVNYITÓN

Nagy megtiszteltetés érte intézményünk ÓVONŐI KÓRUSÁT.

Az OKTATÁSI HIVATAL által szervezett Békés Vármegyei 2023/2024. nevelési/oktatási tanévnyitó értekezleten léphettek fel, ezzel képviselve intézményünket, városunkat.

A kórus vezetője: Kocsorné Krizbai Anna zenetanár-óvodapedagós.

Nagon szépen köszönjük a munkájukat, a lelkesedésüket!

Deákné Domonkos Julianna a Békési Kistérségi Intézményfenntartó Tanács Elnökasszonyának szavait idézve:

"A tegnapi napon megtisztelő meghívásnak tehettem eleget, mint Békés város oktatási, kulturális tanácsnoka. A Jókai Színházban a Békés Vármegyei POK által szervezett sikeres rendezvény hasznos tanácsokat, útmutatást adott a 2023/24. tanév kezdéséhez a szép számban megjelenő intézményvezetők, pedagógusok, óvodapedagógusok számára. Büszkeséggel töltött el, amikor az ünnepi pillanatok kezdetén városunk pedagógus kórusa színvonalas produkcióval lepte meg a jelenlévőket. A rendezvény zárásaként átadásra kerültek a Bázisintézmények oklevelei is. A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde, - mely Pedagógus napon a Miniszter elismerő oklevelét is átvehette - szintén a kiemelt intézmények közé tartozott.
Ugyancsak oklevéllel ismerték el a Békési EGYMI tantestületének színvonalas, eredményes munkáját.
Tisztelettel és szeretettel gratulálok Békés Vármegye iskoláinak és óvodáinak!
Az új tanévhez sok sikert, jó egészséget kívánok!"