ÉRTESÍTÉS - Óvodai intézményegység

Értesítés

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2021. november 2.-tól intézményünk tagóvodáinkba a „A BÉKÉSI KISTÉRSÉGI ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE HIGÉNIAI ÉS BIZTONSÁGI PROTOKOLLJA – COVID-19 ÓVODAI INTÉZMÉNYEGYSÉG Kiegészítés: 2021/2022. nevelési év” alapján  az alábbi járványügyi szabályokat vezetjük be:

• A tagóvodákat kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek látogathatja.

• A gyermek egy kísérővel érkezhet a tagóvodába, a kísérőnek maszkot kell viselni a tagóvoda területén.

• A tagóvodák bejáratánál vírusölő hatású kézfertőtlenítőt biztosítunk. Intézménybe érkezéskor annak használata mindenki számára kötelező!

• Minden belépő fertőtlenítse a kezét, vagy alaposan mosson kezet. (a gyerekek esetében inkább javasolt a szappanos kézmosás).

• A gyermektörölközőket és ágyneműket hetente haza adjuk a szülőknek, hogy biztosítani tudják azok tisztaságát.

Békés, 2021. október 26.