Bemutatkoznak a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde tagóvodái és bölcsődéi

Kedves Szülők!

2021 áprilisában ismét központi előjegyzés lesz a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde tagóvodáiba a 3 éves, óvodaköteles korú gyerekek számára.

Illetve a bölcsődés korú gyerek feltérképezése megtörténik. (A bölcsődékbe az előjegyzés folyamatos.)

Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde évek óta nyílt OVICSALOGATÓ és BÖLCSŐDEHIVOGATÓ rendezvényen fogadta az érdeklődő szülőket, gyerekeket intézményünk tagóvodáiba: Újvárosi Tagóvoda – Fürkész Központi Óvoda – Korona utcai Tagóvoda – Bóbita Integrált Tagóvoda – Teleky utcai Tagóvoda – bölcsődéibe: Földvár Bölcsőde – Gólyafészek Bölcsőde.

A kialakult járványhelyzet tekintettel sajnos nem áll módunkban megszervezni kedvelt programunkat, nem tudjuk személyesen fogadni Önöket és a gyerekeket intézményeinkben.

Ezért rövid ismertetőkkel és fotókkal szeretnénk tagóvodánként és bölcsődénként bemutatkozni.

A tájékoztatók tartalmazzák az intézményeink egyéni arculatát, sajátosságait, specialitásait. Kiemelik a főbb tevékenységeket, illetve bemutatják az óvodapedagógusainkat, kisgyermeknevelőinket és segítő munkatársainkat.

Szeretettel várjuk a gyerekeket a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde tagóvodáiba és bölcsődéibe.

Béres Istvánné igazgató - Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde