Sikeresen pályázott tehetséggondozásra a Fürkész Központi Óvoda

Sikeresen pályázott tehetséggondozásra a Fürkész Központi Óvoda „A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása” - elnevezésű pályázaton

A pályázat célja:  A hazai és határon túli magyar tehetségígéretek óvodai tehetség-kibontakoztató programjainak támogatása.

Támogatható tevékenységek:  A tehetségígéretek pozitívumait, erősségeit kiemelő, minimum 30 órás foglalkozássorozat megvalósítása. A foglalkozások heti 1 alkalommal, a korcsoportnak megfelelően legalább 30 és legfeljebb 60 perces időtartamban tervezhetőek.

Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő  által meghirdetett, "A hazai és határon túli óvodai tehetség-kibontakoztató programok támogatása" című, NTP-OTKP-20 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-OTKP-20-0005 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett "Telepocak"Műhely - Algoritmikus gondolkodás fejlesztése főzéssel, kísérletezéssel és robotikával. című pályázata a Támogató döntése alapján 900 000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesül.

Gratulálunk a nyertes pályázathoz! Jó egészséget kívánunk!