Munka a járványidőszak idején!

A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde intézményben a rendkívüli munkarendi időszakban minden dolgozó azon fáradozott, hogy a járványidőszak végéhez közeledve teljesen felkészülve fogadjuk a gyerekeket.

A Bóbita Integrált Tagóvodában is lázasan folyt a munka. Elvégeztük az épület, és benne minden tárgy és játék teljes fertőtlenítését, felújítottuk az udvari játékokat, szertárakat rendeztünk, eszközöket rendszereztünk.

Lázas szalagmunkában maszkokat varrtunk az Önkormányzat számára, besegítettünk a Dánfoki Üdülőpark rendezésébe és mindezek mellett óvodánk is megújult.

Az aulában körbe burkolat került a falakra és a bejáratot eső ellen védő tetőszerkezettel láttuk el.

Felváltva foglalkoztunk az ügyeletbe járó gyermekekkel, az otthon maradókat pedig folyamatosan digitális anyagokkal láttuk el. Gondoltunk azokra is, akik nem a saját óvodánk gyermekei, számukra Bóbita Híradó néven nyilvános oldalon küldtük az ötleteket. Ezúton köszönjük mindenkinek az összefogást, a segítő munkát és a sok jó szót, ami irányunkba érkezett!