Óvodakert

Óvodakerti tevékenységek a Fürkész Központi Óvodában
  ÓVODAKERTI TEVÉKENYSÉGEK a Fürkész Központi Óvodában   ..
Mentor ÓVODAKERT bemutakozás - Fürkész Központi Óvoda 2021
Bemutatkozik a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Fürkész Központi Óvoda MENTOR ÓVODAKERTJE 2021. ..
KOMPOSZTÁLÁS AZ ÓVODÁBAN
Komposztálás az óvodában a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde – Fürkész Központi Tagóvoda SA..
Virtuális Óvodakert Bemutató - Óvodakerti nyílt nap a Fürkész Központi Óvodában
Az Oktatási Hivatal a 2020-as esztendőben is jelentős hangsúlyt fektet az intézmények közötti horizo..
MEGHÍVÓ Óvodakerti nyílt napra
M E G H Í V Ó Óvodakerti nyílt napra Helyszín: Fürkész Központi Óvoda 5630 Békés Baky utca 4. ..
Természeti munkaközösség
2020. október 13-án tartotta első összejövetelét a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Természeti mu..
Elindult az ÓVODAKERT PROGRAM a Fürkész Központi Óvodában
Örömmel adunk hírt arról, hogy készült egy kisfilm az ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAMRÓL, me..
Óvodakert épülhet fel pályázati forrásból - BEOL
A békési Fürkész központi óvoda 800 ezer forint értékű eszközöket, ökológiai mentorálást, valamint 3..
Óvoda-Mentor kategóriában nyert a békési Fürkész Központi Óvoda
Óvoda-Mentor kategóriában nyert a békési Fürkész Központi Óvoda az Országos Iskolakert-fejlesztési P..
ÓVODAKERT Program fő támogatója
Az ÓVODAKERT fejlesztését és Mentor szerepkörre való felkészítését az Agrárminisztérium támogatásáva..
Az ÓVODAKERT Program támogatói és megvalósítók logói
Az ÓVODAKERT Program fő támogatói és a megvalósítók logói: Agrár Minisztérium Magyar Nemzeti..
A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Fürkész Központi Óvoda gyakorlókertje Mentor Óvodakert
ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM, iskolakerti Alapozó Alprogram folytatása, III. ütem” megval..