ÓVODAKERT - GYERMEKMUNKA

Oktatási Hivatal Bázisintézményi programja

Időpont: 2021.03.31.

Helyszín: Fürkész Központi Óvoda 5630 Békés, Baky utca 4. - ONLINE

• Bemutatkozik a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde.Fürkész Központi Óvoda egyéni arculata. Urbancsekné Sebestyén Marianna óvodai intézmény egységvezető, bázisintézményi koordinátor. (ppt.)

• Témaismertető: Óvodakertünk (ppt.) Szollár Erzsébet – Balogné Szabó Éva óvodapedagógusok Fürkész Központi Óvoda

• Bázisintézményi jó gyakorlat bemutatása: Fazekas Klára mester óvodapedagógus, óvodakert koordinátor Fürkész Központi Óvoda – videofelvétel:

• Reflexiók, kérdések, válaszok (elektronikus levélben várjuk a kérdéseket, javaslatokat)

A bázisintézményi bemutató anyagait (2 db ppt. és 1 db videofelvétel) a megadott e-mail címre küldjük meg a tervezett időpontot megelőző napon (2021.03.30.)

Béres Istvánné igazgató

Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde