Békési Kalandárium 2020

Ahogyan 2006 óta minden évben, idén is megjelentette a Békési Kalendáriumot a Családért Alapítvány, amely a Békési Újság kiadója egyben. A 160 színes oldalon számos érdekfeszítő helytörténeti jelentőségű tanulmányt, vidám vagy szomorú pályázati írást, és rengeteg figyelemreméltó fotográfiát tartalmaz.

A kiadványnak évek óta rendszeres szerzői Urbancsekné Sebestyén Marianna, és Bagolyné Szücs Andrea óvodapedagógusaink. A mostani kötetben megjelenő írások témája - Múltunk darabkái, jövőnk építőkövei - idén is arra ösztönözték őket, hogy megosszák az olvasókkal gondolataikat részt vegyenek az irodalmi pályázaton.

A könyvbemutató ünnepségre 2020. november 6-án, a Kecskeméti Gábor Kulturális Központ színháztermében került sor, ahol tiszteletpéldányt vehettek át az irodalmi és fotópályázatra nevezők Szegfű Katalintól, aki a Békési Kalendárium ötletgazdája és kezdetektől a szerkesztője.

Név: Hozzáadva: Méret:
Bagolyné Szücs Andrea: A sokat mondó birsalmás kacsa leves 2020. 11. 16. 158.38KB
Urbancsekné Sebestyén Marianna - Palmetta 2020. 11. 17. 148.1KB