Óvodai előjegyzés - Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde tagóvodáiba 2020

A koronavírus miatt kialakult járványügyi helyzetre tekintettel a 2020/2021 nevelési évre történő óvodai előjegyzésre elsősorban online formában van lehetőség.

Kérjük, aki teheti, éljen ezzel a lehetőséggel!

Amennyiben ez nem áll módjukban, személyes előjegyzésre is lesz lehetőség 2020. április 16-17-én (8-16 óra) között a Fürkész Központi Óvodában (Békés, Baky u. 4.)

Az online előjegyzés időpontja: 2020. április 2. – április 17. között lehetséges, az alábbi letölthető dokumentumok kitöltésével és az előjegyzéshez szükséges iratok e-mailben történő bemutatásával.

KITÖLTÉSI SEGÉDLET - Szükséges dokumentumok:

1. lépés
Töltsék le a "Kapcsolódó dokumentumok" résznél az Óvodai regisztrációs lap és az Adatvédelmi nyilatkozat című nyomtatványt, nyomtassák ki, majd értelemszerűen töltsék ki. A kitöltött dokumentumot scanneljék be, ha erre nincs lehetőség akkor jól látható és olvasható formátumban készítsenek róla fényképet.

Az Adatvédelmi nyilatkozat/Óvodai regisztrációs lap nyomtatott formában is átvehető  a Gazdasági irodában (Békés, Petőfi utca 4.) a tagóvodákban/bölcsődékben  minden nap 12 - 13 óra között!

2. lépés

Az előjegyzéshez szükséges iratokat scanneljék be, vagy ha erre nincs lehetőség akkor jól látható és olvasható formátumban készítsenek róla fényképet.

Gyermek születési anyakönyvi kivonata

Gyermek nevére kiállított személyi azonosítót és lakcímet igazoló hatósági igazolvány

Gyermek TAJ kártyája

Sajátos nevelési igényű gyermek esetén Szakértői vélemény az óvoda kijelölésről

Szülő személyi igazolványa és lakcímet igazoló hatósági igazolványa

3. lépés

A kitöltött dokumentumokat és az iratmásolatokat csatolmányként küldjék el az elojegyzesbekes@gmail.com címre.

Tárgy: Óvodai előjegyzés

(Gyermekenként egy e-mailben küldjék a jelentkezésüket.)

FIGYELMEZTETÉS:

• Az Adatvédelmi nyilatkozat hiányos vagy nem megfelelő kitöltése esetén nem tudjuk a gyermeket előjegyezni!

Az előjegyzéssel kapcsolatos kérdés esetén, az alábbi telefonszámon érdeklődhetnek: 66/411-680

Köszönjük együttműködésüket!

Béres Istvánné igazgató