Átadták a „Közös érték az egészség”programfolyam díjait

A világnapokhoz kapcsolódóan óvodás gyermekeknek indított vetélkedősorozatot tavaly szeptemberben a Békés Megyei Kormányhivatal  a „Közös érték az egészség” program részeként.

2019. február 15.-én a Békés Megyei Kormányhivatal földszinti nagyteremében zajlott, a Népegészségügyi Főosztály által az ősszel szervezett vetélkedősorozat ünnepélyes eredményhirdetése.

A havi rendszerességgel kiküldött feladatok szerint a világnapokat az óvodák szabadon választható, tematikus óvodai programok keretében dolgozhatták fel, így az intézményekben például a Zenei Világnaphoz, az Autómentes Világnaphoz, vagy a Kézmosás Világnapjához kötődő tevékenységeket tartottak az óvodapedagógusok.

A rendezvényen a csapatokat a beérkezett pályázataik alapján jutalmazták. Óvodai kategóriában második helyen a Békés Kistérségi Óvoda és Bölcsőde végzett.

A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde intézményt a Fürkész Központi Óvoda és a Hunyadi téri Tagóvoda képviselte.

Köszönjük a munkájukat és gratulálunk az elért eredményhez!

Béres Istvánné igazgató