BKÓB Színes Lufik Akkredítált Kiváló Tehetségpont

A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Színes Lufik Akkredítált Kiváló Tehetségpontja

10 órás ingyenes képzést nyert óvodapedagógusai számára!

A képzés címe: Az óvodapedagógusok feladata és lehetőségei a természettudományi érdeklődés kibontakoztatásában.

A képzés célja: A képzés sikeres elvégzésével a résztvevő/óvodapedagógusok képesek ellátni, felismerni felelősségét a természettudományok, különösen fenntarthatóság, környezeti nevelés, környezettudatos életmód területe iránt érdeklődő 3-14 éveseknél. Képesek lesznek segíteni az óvodások tanulási, vagy akár már a tehetségesek felismerésének és fejlesztésének feladatait, módjait.  A képzésen résztvevő tudatosabban, és egy megfelelő módszertani repertoár birtokában láthatja el az e terület iránt érdeklődéssel, elkötelezettséggel rendelkező gyermekeket.

A képzés időpontja: 2018. december 1.