Amire büszkék vagyunk

Büszkeségeink

Az alább felsorolt tevékenységeinkre vagyunk a legbüszkébbek:

Békési Kalandárium 2020
Ahogyan 2006 óta minden évben, idén is megjelentette a Békési Kalendáriumot a Családért Alapítvány, ..
Évnyitó Szakmai Műhely 2020/2021. nevelési év - Óvodapedagógusok részére
Az Oktatási Hivatal a 2020-as esztendőben is jelentős hangsúlyt fektet az intézmények közötti horizo..
“Közösen a járvány ellen 2020” - elismerés a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde dolgozóinak
“Közösen a járvány ellen 2020” - ezzel a mottóval került megtartásra a találkozó ma délután a V..
A Földvár Bölcsőde sikeresen pályázott a Nemzeti Civil Alaphoz
Újjabb nyertes pályázatot tudhat magáénak  Aföldvár Bölcsőde, melyből eséscsillapító gumitéglát..
Óvodakert épülhet fel pályázati forrásból - BEOL
A békési Fürkész központi óvoda 800 ezer forint értékű eszközöket, ökológiai mentorálást, valamint 3..
Óvoda-Mentor kategóriában nyert a békési Fürkész Központi Óvoda
Óvoda-Mentor kategóriában nyert a békési Fürkész Központi Óvoda az Országos Iskolakert-fejlesztési P..
Különdíjat érdemeltek a Fürkész Központi Óvoda óvodásai az „Így közlekedtek Ti” - című rajzpályázaton
„Így közlekedtek Ti” címmel hirdetett rajzpályázatot az ORFK – Országos Baleset-megelőzési Bizottság..
Első díjat nyert Urbancsekné Sebestyén Marianna Anna című novellája
A Fények vakondja irodalmi pályázatot a Jász Nagykun Szolnok  Megyei Vakok és Gyengén látók Egy..
A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Fürkész Központi Óvoda gyakorlókertje Mentor Óvodakert
ORSZÁGOS ISKOLAKERT-FEJLESZTÉSI PROGRAM, iskolakerti Alapozó Alprogram folytatása, III. ütem” megval..
Második alkalommal az Oktatási Hivatal Bázisintézménye a  Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde
Rangos elismerést nyert a békési óvodákat és bölcsődét üzemeltető intézmény, az általuk megpályázott..
Óvodások díjazása a Békés Megyei Kormányhivatalban
A Békés Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztálya az egészségmegőrzés, egészséges életmódra n..
Boldog Óvodák
Intézményünk két tagóvodája a Fürkész Központi Óvoda és a Bóbita Integrált Tagóvoda elnyerte a 2019/..
„Biztonságos közlekedés gyermekszemmel” 2019
Az Országos Baleset-megelőzési Bizottság idén is meghirdette a „Biztonságos közlekedés gyermekszemme..
Bölcsődei dolgozókat ismertek el - "Kezünkben a jövő..."
"Kezünben a jövő..." Idén újra gazdára talált a „Kezünkben a jövő” díj, a békési bölcsődékben dol..
Újabb sikert ért el a novellaíró óvónő - Bagolyné Szűcs Andrea
Bagolyné Szücs Andrea figyel az ifjú tehetségekre Papp Gábor GABOR2.PAPP@MEDIAWORKS.HU So..