Amire büszkék vagyunk

Büszkeségeink

Az alább felsorolt tevékenységeinkre vagyunk a legbüszkébbek:

Boldog Óvodák
Intézményünk két tagóvodája a Fürkész Központi Óvoda és a Bóbita Integrált Tagóvoda elnyerte a 2019/..
„Biztonságos közlekedés gyermekszemmel” 2019
Az Országos Baleset-megelőzési Bizottság idén is meghirdette a „Biztonságos közlekedés gyermekszemme..
Újabb sikert ért el a novellaíró óvónő - Bagolyné Szűcs Andrea
Bagolyné Szücs Andrea figyel az ifjú tehetségekre Papp Gábor GABOR2.PAPP@MEDIAWORKS.HU So..
Bölcsődei dolgozókat ismertek el - "Kezünkben a jövő..."
"Kezünben a jövő..." Idén újra gazdára talált a „Kezünkben a jövő” díj, a békési bölcsődékben dol..
 Sikeres pályázat -  „Tehetségek Magyarországa”
Sikeres pályázatot nyújtott be a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Színes Lufik Tehetségpontja ..
Oktatási Hivatal Bázisintézménye 2017.
A Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde az Oktatási Hivatal Bázisintézménye 2017. Célja a helyi jó ..
EFOP 1.3.1.-16-2006-00001 Esélyteremtő óvoda projekt Projekt célja egy olyan méltányos, befogadó ..
EFOP 3.1.1.-14-20015-00001 „Kisgyermekkori nevelés támogatása” projekt A projekt célja országos s..
A Fürkész Központi Óvoda harmadszorra "Zöld" óvoda
2018-ban tizedkettedik alkalommal került meghirdetésre a Zöld Óvoda, minősítő címre vonatkozó nyílt ..
Kincses Kultúróvoda lett a Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde 2017.
Kincses Kúltúróvoda 2017 Tizenkét óvoda nyert az idei Kincses Kultúróvoda pályázaton, köztük a Bé..
Átadták a „Közös érték az egészség”programfolyam díjait
Átadták a „Közös érték az egészség”programfolyam díjait A világnapokhoz kapcsolódóan óvodás gyerm..
A Békési Kistérségi óvoda és Bölcsőde Színes Lufik Tehetségpontja térségi szintű Akkreditált Kiváló Tehetségpont